Uued CARE mudeli rakendajad – lõpetas Pärnu CARe rakendaja õppegrupp

08.05.2024 oli rõõmus päev 15-le  sotsiaalvaldkonna töötajale. Pärnus lõppes jaanuaris alanud CARe rakendaja koolitus.  Ligi neli  kuud kestnud õppeprotsess lõimis teooria ja praktika töös inimesega ja inimese jaoks. Erinevate sotsiaalvaldkonna töötajate teadmised sai kokku ühises õpiruumis Villa Amanita kogukonna majas. Grupi varasemad kogemused ja uued teadmised said koolitajate toel sügavama tähenduse töös inimeste toetamisel nende eluraskustega toime tulekul. Taastumise põhimõtted, CARe mudeli praktilised sammud ja tööriistad aitavad olla edaspidi paremad abivajava inimese aga ka enda haavatavuse mõistmisel –  olla inimesena kohal ja inimese jaoks, luua  toetavaid suhteid, märgata tugevusi töötades inimese keskkonnaga ja toetudes olemasolevatele ressurssidele.

Kui oled huvitatud saama paremaks kutseliseks praktikuks abistavas elukutses, siis on taastumise põhimõtted ja CARe mudeli rakendaja koolitus selleks parim võimalus. Avatud on registreerumine 2024 II poolaastal avatavasse õppegruppi. Uuri täpsemalt siit: CARe rakendaja koolitusele registreerumine.

Kui oled huvitatud sisekoolitusest oma meeskonnale, võta meiega ühendust ning planeerime koolituse vastavalt meeskonna vajadustele.

Close Menu