CARe rakendaja koolitus

Koolitusele on oodatud  sotsiaal-, tervise-, rehabilitatsiooni- ja haridusvaldkonna teenuseosutajatest praktikud ja ka kohaliku omavalitsuse sotsiaalvaldkonna spetsialistid, kes töötavad vahetult haavatavate sihtrühmadega.

Koolituse läbinu valdab CARe metoodika põhimõtteid ja tööviise ning oskab neid rakendada oma igapäevases töös. Koolitus arendab töötaja  individuaalse klienditöö, tugevuste põhise kovisiooni ning võrgustikutöö läbiviimise oskusi. Need on  vajalikud tervikliku ja inimesekeskse abi andmiseks. Omandatud  oskused võimaldavad nõustada ja toetada  psüühilise erivajaduse ja teisi sotsiaalselt haavatavaid inimesi taastumise teekonnal.  

CARe metoodika rakendajana oled  psühhosotsiaalselt haavatavate ja/või vaimse tervise raskustest taastuvate inimeste toetaja nende personaalse taastumise teekonnal.   

Koolituse kogumaht:

78 akadeemilist  tundi (sh 48 tundi auditoorset tööd ja 30 tundi iseseisvat tööd).

Koolituses on põimitud teooria ja juhendatud praktiseerimine. 

Tutvu CARe rakendaja koolituse ÕPPEKAVAGA 

Koolitusi viivad läbi CARe Network tunnustatud õppekava läbinud litsenseeritud koolitajad: Külli Mäe, Triin Vana, Karin Hanga, Katrin Tsuiman ja raske vaimse tervise  haiguse kogemusega  kogemuskoolitajad. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

CARe metoodika autorid on kirjeldanud meie tööd, kui kliendi ja töötaja ühist reisi  “kaugele maale”. 

Kui teekond on raske ja karm, tuleb reisikaaslast usaldada. Töötaja peab olema loov, kasutama oma intuitsiooni ja kogemust kui kompassi. CARe metoodika pakub reisijatele suuna, kuhu liikuda, maakaardi, kus reisitakse, reisiplaani soovitud kohta jõudmiseks.

Hetkel ei ole koolitustele registreerimisi avatud.

Info uute 2024 a koolituste kohta avaldame peagi kodulehel ja Facebookis.


NB! PÄRNU ÕPPEGRUPP ON TÄITUNUD
Registreerumine PÄRNU ÕPPEGRUPPI on lõppenud!

CARe rakendaja koolitus PÄRNUS,
jaanuar - mai 2024:

Koolitus toimub A.Adamsoni 1, Pärnus (Villa Amanita koolitusruumid).

Koolituse kuupäevad:

24. – 25.jaanuar – auditoorne kontaktõpe

14.veebruar – auditoorne kontaktõpe

13.märts – auditoorne kontaktõpe

10.aprill  – auditoorne kontaktõpe

08.mai – auditoorne kontaktõpe

Kontaktõppepäevadele lisandub veebiõppena 2 x 3 ak/h  CARe rakendamise praktilist juhendamist. Toimumisajad lepitakse õppegrupiga kokku koolituse esimesel päeval.

PÄRNU  koolitajate meeskond:  Külli Mäe (CARe metoodika koolitaja), Katrin Tsuiman (CARe metoodika koolitaja) ja koolituspäevadele on kaasatud tõsisest vaimse tervise raskusest taastumise kogemusega   kogemusnõustajad.

Koolituse maksumus ühele osalejale:  490 eurot + käibemaks

 

Eraldi tasu eest:  

Võimalik tellida meeskonnale soovitud kogus või igal õppijal omale isiklik CARe rakendaja käsiraamat.  Wilken, J.P., den Hollander, D. (2017). „Kuidas klientidest saavad kodanikud. Taastumise ja kaasatuse toetamine CARe metoodika abil.“

 

Koolitused avatakse õppegruppide täitumisel. 

Minimaalne osalejate arv õppegrupis 14 inimest.

Info õppegrupi koostamise, registreerumise ja muudes korralduslikes küsimustes:

Katrin Tsuiman, e-post: info@epry.ee, tel +372 5088707

Täpse info koolituse korraldusliku infoga saadame registreerumisel e-postile.

 

Close Menu