EPRÜ JUHATUSE TÖÖKOOSOLEK

22.11.2022 sai Tallinnas Iglukontoris kokku EPRÜ uus juhatus   ning arutas merevaatega, mõnusalt töises õhkkonnas meie organisatsiooni arengut ja suundi, muutunud vajadusi, väljakutseid ja võimalusi. Oluline oli tõdeda, et muutunud on nii organisatsioon, kui keskkond, kus me toimetame, aga juured on tugevad. Meenutati loojaid, missiooni, miks kunagi, aastal 1993, EPRÜ ellu sai kutsutud, tegevusi, mis andsid olulise tõuke toetavate- ja rehabilitatsiooniteenuste arengule ning taastujate kaasamisele Eestis. Jagati omavahel juhatuse liikmete ees seisvad kõige olulisemad tööülesanded ning lepiti kokku regulaarsed kohtumised detsembris ja jaanuaris.

Töölaual oli ka EPRÜ põhikiri, millele on tehtud tänasele MTÜ-de seadusele vastavuse ekspertiis. Uuendatud põhikirja versioon tuuakse ühingu liikmetele peagi aruteluks. 

Järgmiseks kõiki liikmeid kaasavaks tegevuseks planeeriti 16.veebruaril 2023 toimuv üldkoosolek  ja talvekoolkuhu on oodatud ka Eesti taastumise mõtteviisi kogukonna liikmed. Vaatame üle EPRÜ põhikirja, eesmärgid ja tegevused. 

EPRÜ saab 2023.aasatal 30.aastaseks. See on hea aeg, mil koos üle vaadata, kus me oleme täna organisatsioonina ja kuhu tahame edasi minna. Talvekoolis teeme sellega ka algust.

Hea EPRÜ-kas pane see kuupäev – 16.02.2023 juba  täna kalendrisse kirja ja planeeri päev kohtumiseks mõttekaaslastega.  Täiendava info saadame  kõigile uuel aastal.

Close Menu