CARe - kõikehõlmav rehabilitatsiooni ja taastumise käsitlus (Comprehensive Approach to Rehabilitation and Recovery)

CARe metoodika  tugevdab taastumisele, tugevustele ja kohalolule suunatud lähenemist ning annab lihtsa raamistiku individuaalseks klienditööks. 22

CARe metoodika   annab vaimse tervise raskustes, sõltuvushäiretega või sotsiaalselt ebasoodsas olukorras olevate inimestega töötavatele praktikutele tõhusaid viise ja tööriistu nende toetamiseks.

Koolitustele on oodatud nii sotsiaal-, tervise-, rehabilitatsiooni- ja haridusvaldkonna teenuseosutajatest praktikud kui ka kohaliku omavalitsuse sotsiaalvaldkonna spetsialistid, kes töötavad vahetult haavatavate sihtrühmadega.

Inimeste taastumisprotsessi toetavate oskuste omandamiseks on võimalus läbida :

  • CARe rakendaja koolitus

Oleme valmis kujundama koolitused vastavalt  Sinu asutuse ja  haavatavas seisus inimeste eripärale, keda oma igapäevases töös toetate. Loome just Sinu meeskonnale hea taastumist toetava tööpraktika koolituse.

Õppekava auditoorse töö mahu jaotame koolituspäevadele vastavalt koolituse tellija vajadustele.

Võta julgelt ühendust ja räägi oma vajadustest!

KIRJUTA MEILE: info@epry.ee 

Tutvu CARe rakendaja koolituse õppekavaga:

EPRÜ korraldab aeg-ajalt ka avatud CARe metoodika koolitusi, kuhu ootame erinevate organisatsioonide  praktikuid ja taastumise mõtteviisist huvitatud spetsialiste CARe metoodika alaseid teadmisi ja oskusi omandama. Kui oled huvitatud CARe koolitusest, siis palun anna meile oma soovist teada. Nii saame  Sind teavitada võimalusest  meie koolitusel osaleda.

Uuri  2024 a algavate CARe rakendaja koolituste kohta meie kodulehelt: Registreerumine koolitustele  

Close Menu