EST   |    ENG   |    RUS   |   
 
 

Kontaktid

DUO-projekti postiaadress:
Õismäe tee 105A, Tallinn 13515

 

Külli Mäe
projekti ekspert
Eesti Psühhosotsiaalse Rehabilitatsiooni Ühing

(+372) 56 562 403
kylli.mae@epry.ee

 

Maaris Kameneva
mentor
Tallinna Vaimse Tervise Keskus
(+372) 670 0171, (+372) 55 511 233
maaris.kameneva@mhcenter.ee

Oliver  Kukk
mentor
(+372) 58 070 281
oliver.kukk@epry.ee

Anita  Kurvits
mentor
(+372) 58 375 301
anita.kurvits@epry.ee

Anna Toots
projektijuht
InterAct Projetkid & Koolitus OÜ
(+372) 68 38 043
 anna@interact.ee

Doris Põld
finantsjuht ja ESF raamatupidaja
MTÜ Clarus
(+372) 51 14 411
doris@clarus.ee

Kristi Vaidla
taotleja raamatupidaja
OÜ 3K&T Raamatupidamine
(+372) 612 9831
kristi@3kt.ee

Uudised

29/06/2011
Vaimse tervise mõttetalgud Harjumaal, Laugu külalistemajas 27.-28. juunil 2011...

07/06/2011
Siiras tänu kõigile, kes andsid oma panuse DUO-projekti tugigruppide...

23/05/2011
Hea praktika kogumikku saab  soovi korral raamatuna tellida aadressilt...