EST   |    ENG   |    RUS   |   
 
 

DUO- HEA PRAKTIKA rubriigi   eesmärk  on toetada  kogemusnõustajate kaasamist ja koolitamist vaimse tervise valdkonna teenuste rikastamiseks. Usume, et mõtted, mida siin esile toome võiksid pakkuda huvi ka ühiskonnale laiemalt ning aidata igal vaimse tervise valdkonnast huvitatud inimesel selle tõsise teema üle edasi arutleda.

Mida me siia riputame?
Kogume siia keskkonda  vaimse tervise valdkonda puudutavaid trükiseid , videosalvestusi,  ning muud huvitavat mis tutvustavad häid järgimist väärivaid  praktikaid.

DUO –hea praktika tunnusmärk
DUO – hea praktika on tunnustusmärk, mida Eesti Psühhosotsiaalse Rehabilitatsiooni Ühing annab välja koostöös taastujate organisatsioonidega. Eesmärk on tunnustada vaimse tervise valdkonnas silmapaistnud ettevõtmisi, mis kannavad edasi taastumise mõtteviisi ja edendavad vaimse tervise teenuste tarbijate kaasamist teenustesüsteemi arendamisse.
Tunnustusmärk antakse välja rahvusvahelise vaimse tervise nädala ajal oktoobris ja tunnustatud tegu tutvustatakse selles keskkonnas ning ka  laiemalt.


Kõik küsimused, kommentaarid ja hea praktika tutvustused on oodatud Eesti Psühhosotsiaalse Rehabilitatsiooni Ühingu aadressile epry@epry.ee.

 

DUO-hetked

Uudised

29/06/2011
Vaimse tervise mõttetalgud Harjumaal, Laugu külalistemajas 27.-28. juunil 2011...

07/06/2011
Siiras tänu kõigile, kes andsid oma panuse DUO-projekti tugigruppide...

23/05/2011
Hea praktika kogumikku saab  soovi korral raamatuna tellida aadressilt...